Kotły ślimakowe

opalane ekogroszkiem

Kotły c.o. LOKUS typu KWS są urządzeniami grzewczymi o konstrukcji spawanej, składającej się z komory spalania, części konwekcyjnej, części popielnikowej, otworów wyczystnych oraz zasobnika na opał.

kws
Kotły tłokowe

na ekogroszek

Kotły c.o. LOKUS typu KWT są urządzeniami grzewczymi o konstrukcji spawanej, składającej się z komory spalania , części konwekcyjnej, części popielnikowej, otworów wyczystnych oraz zasobnika na opał.

kwt
Kotły KWM-W

węglowo - miałowe

Kotły c.o. LOKUS typu KWM-W są konstrukcją stalową, spawaną z rusztem wodnym , wzmocnioną spawanymi sztyftami stalowymi, tak w komorze paleniskowej jak i w części konwekcyjnej, w celu zwiększenia bezpieczeństwa.

kwm
Kotły KW

węglowe

Kotły c.o. LOKUS typu KW są konstrukcją stalową, spawaną z rusztem wodnym , wzmocnioną spawanymi sztyftami stalowymi, tak w komorze paleniskowej jak i w części konwekcyjnej, w celu zwiększenia bezpieczeństwa.

kw
Kotły KWM-WP

miałowo - węglowe

Kotły c.o. LOKUS typu KWM-WP są konstrukcją stalową, spawaną z rusztem wodnym , wzmocnioną spawanymi sztyftami stalowymi, tak w komorze paleniskowej jak i w części konwekcyjnej, w celu zwiększenia bezpieczeństwa.

kwm

O firmie

Kotły C.O. produkowane przez naszą firmę są nowoczesnymi urządzeniami grzewczymi na paliwa stałe. Stosowanymi są do ogrzewania domków jednorodzinnych, pomieszczeń gospodarczych lub magazynowych.


Korpusy kotłów wykonane są z atestowanych blach stalowych i stanowią konstrukcje spawaną. Zewnętrzne ściany kotłów są izolowane materiałami izolacyjnymi i osłonięte obudową wykonaną z blachy, pomalowaną metodą elektrostatyczną.

Nasze kotły osiągają wysokie parametry techniczne i ekonomiczne dzięki zastosowaniu elektronicznego regulatora temperatury oraz wentylatora nadmuchowego, a także odpowiedniej konstrukcji kotła.

Kotły mają zastosowane w instalacjach wodnych centralnego ogrzewania systemu otwartego. Są urządzeniami prostymi w obsłudze, a ich niezawodność i osiągnięte parametry czynią je towarem bardzo cenionym przez Klientów.

Kotły LOKUS posiadają certyfikat Instytutu Techniki Grzewczej i Sanitarnej nr BP/11/2005