Kotły ślimakowe

opalane ekogroszkiem

Kotły c.o. LOKUS typu KWS są urządzeniami grzewczymi o konstrukcji spawanej, składającej się z komory spalania, części konwekcyjnej, części popielnikowej, otworów wyczystnych oraz zasobnika na opał.

kws
Kotły tłokowe

na ekogroszek

Kotły c.o. LOKUS typu KWT są urządzeniami grzewczymi o konstrukcji spawanej, składającej się z komory spalania , części konwekcyjnej, części popielnikowej, otworów wyczystnych oraz zasobnika na opał.

kwt
Kotły KWM-W

węglowo - miałowe

Kotły c.o. LOKUS typu KWM-W są konstrukcją stalową, spawaną z rusztem wodnym , wzmocnioną spawanymi sztyftami stalowymi, tak w komorze paleniskowej jak i w części konwekcyjnej, w celu zwiększenia bezpieczeństwa.

kwm
Kotły KW

węglowe

Kotły c.o. LOKUS typu KW są konstrukcją stalową, spawaną z rusztem wodnym , wzmocnioną spawanymi sztyftami stalowymi, tak w komorze paleniskowej jak i w części konwekcyjnej, w celu zwiększenia bezpieczeństwa.

kw
Kotły KWM-WP

miałowo - węglowe

Kotły c.o. LOKUS typu KWM-WP są konstrukcją stalową, spawaną z rusztem wodnym , wzmocnioną spawanymi sztyftami stalowymi, tak w komorze paleniskowej jak i w części konwekcyjnej, w celu zwiększenia bezpieczeństwa.

kwm

Rozdzielnice napięcia

Produkowane przez naszą firmę rozdzielnie przedstawione w katalogu są tylko wycinkiem naszej produkcji.

Firma nasza powstała w roku 1993 i od początku swojej działalności zaczęliśmy się zajmować produkcją rozdzielnic niskiego napięcia. Początkowo była to produkcja wyłącznie w obudowach blaszanych. Z czasem uruchomiliśmy produkcję rozdzielnic w obudowach z tworzyw termoplastycznych (PVC) a ostatnio z tworzyw termoutwardzalnych.
Przedstawione w katalogu typy obudów skrzynek pozwalają na montaż różnorakich konfiguracji, połączonych w jedną całość i dlatego jesteśmy w stanie wykonać każdą rozdzielnicę typową czy nietypową w/g życzenia klienta. Rozwiązania jakie przedstawia nasz katalog to najczęściej wykonywane przez nas serie produkcyjne.
Montaż wzierników, różnych typów zamków czy innego dodatkowego wyposażenia nie jest dla nas żadnym problemem.
Staramy się zawsze sprostać wymaganiom naszych klientów, wysłuchiwać i wdrażać ich cenne uwagi i dzielić się z nimi swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi rynku. Na produkowane wyroby posiadamy aktualne certyfikaty wydane przez B.B.J. Warszawa
Gorąco zapraszamy do współpracy i korzystania z naszych usług.

Załączniki artykułu